Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Hotel Taxi Peiraias Pos

English

Hotel Taxi Peiraias Pos är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Hotel Taxi Peiraias Pos och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Hotel Taxi Peiraias Pos
Dramas 100, Pireas 185 44, Greece
5
(4)

Uppskatta taxipris från Piraeus Port

Piraeus Port
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Hotel Taxi Peiraias Pos Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Hotel Taxi Peiraias Pos, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Hotel Taxi Peiraias Pos för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Hotel Taxi Peiraias Pos handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Hotel Taxi Peiraias Pos, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Hotel Taxi Peiraias Pos

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Piraeus Port

Airport Taxi Athens | Airporttaxiathens.gr★ 5.0 (13)Athens Taxi Transfers★ 5.0 (3)Flying Cross★ 5.0 (3)Greece Transfer★ 5.0 (2)Ard Taxi Services★ 5.0 (1)Taxi4pets.gr★ 4.9 (136)Piraeus Port Taxi★ 4.9 (43)Pets On Wheels - Pet Taxi Services - ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ★ 4.5 (34)

Hotel Taxi Peiraias Poss taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Hotel Taxi Peiraias Pos?

Hotel Taxi Peiraias Pos erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Greece, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Hotel Taxi Peiraias Pos?

Hotel Taxi Peiraias Pos har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Hotel Taxi Peiraias Pos?

Adressen till Hotel Taxi Peiraias Pos är Dramas 100, Pireas 185 44, Greece.

Hur kan man kontakta Hotel Taxi Peiraias Pos?

Kontakta Hotel Taxi Peiraias Pos genom att klicka på "boka nu" här

Kan Hotel Taxi Peiraias Pos hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Hotel Taxi Peiraias Pos erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 200+ personer har sökt taxi i Piraeus Port - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com