Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ

English

ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ och boka din resa idag!

Kontakta Förare
ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ
Kon/nou Karamanli 4, Sitia 723 00, Greece
5
(18)

Uppskatta taxipris från Sitia

Sitia
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Sitia

Taxi Sitia Stathmos★ 5.0 (20)Sitia Taxi Vip Transfer★ 5.0 (13)ΣΗΤΕΙΑ ΤΑΞΙ -taxi Sitia★ 5.0 (11)Sitiatransfers★ 5.0 (3)Taxi Stand★ 5.0 (2)Ταξί Σητείας★ 4.6 (34)Official Taxi Stand

ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑs taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ?

ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Greece, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ?

ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ?

Adressen till ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ är Kon/nou Karamanli 4, Sitia 723 00, Greece.

Hur kan man kontakta ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ?

Kontakta ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ genom att klicka på "boka nu" här

Kan ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, ΤΑΞΙ ΣΗΤΕΙΑ erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com