Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Duzi Taxis

English

Duzi Taxis är ett taxibolag med betyget 3 stjärnor. Kontakta Duzi Taxis och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Duzi Taxis
27 Fuchsia Cres, Northdale, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
3
(1)

Uppskatta taxipris från Pietermaritzburg

Pietermaritzburg
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Duzi Taxis Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Duzi Taxis, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Duzi Taxis för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Duzi Taxis handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Duzi Taxis, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Duzi Taxis

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Pietermaritzburg

Chedies Taxis★ 5.0 (2)Wilkens Taxis★ 5.0 (1)Pmb Long Distance Taxis★ 5.0 (1)Taxi/cab Services★ 4.8 (9)Kamkhize Emaweleni★ 4.8 (6)Duzi Metered Taxis★ 4.6 (5)Santaco Kzn★ 4.0 (20)Midmar Taxis★ 4.0 (1)

Duzi Taxiss taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Duzi Taxis?

Duzi Taxis erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt South Africa, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Duzi Taxis?

Duzi Taxis har betyget 3 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Duzi Taxis?

Adressen till Duzi Taxis är 27 Fuchsia Cres, Northdale, Pietermaritzburg, 3201, South Africa.

Hur kan man kontakta Duzi Taxis?

Kontakta Duzi Taxis genom att klicka på "boka nu" här

Kan Duzi Taxis hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Duzi Taxis erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 35+ personer har sökt taxi i Pietermaritzburg - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com