Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Postój Taksówek

English

Postój Taksówek är ett taxibolag med betyget 2.6 stjärnor. Kontakta Postój Taksówek och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Postój Taksówek
Bolesława Chrobrego, 76-032 Mielno, Poland
2.6
(30)

Uppskatta taxipris från Sarbinowo

Sarbinowo
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Postój Taksówek Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Postój Taksówek, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Postój Taksówek för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Postój Taksówek handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Postój Taksówek, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Postój Taksówek

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Sarbinowo

Taxi Passenger Janusz Linowiecki★ 5.0 (104)Taxi Mielno Neptun★ 5.0 (76)Turbo Taxi Mielno★ 5.0 (33)Taxi Mielno Sarbinowo Łazy★ 5.0 (21)Taxi Mielno Koszalin Euro Taxi. 265 Tomasz Stefanowski★ 5.0 (15)Taxi Mielno Mk★ 5.0 (15)Mr-taxi Mielno★ 5.0 (13)Taxi 8 Osób★ 5.0 (2)

Postój Taksóweks taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Postój Taksówek?

Postój Taksówek erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Poland, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Postój Taksówek?

Postój Taksówek har betyget 2.6 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Postój Taksówek?

Adressen till Postój Taksówek är Bolesława Chrobrego, 76-032 Mielno, Poland.

Hur kan man kontakta Postój Taksówek?

Kontakta Postój Taksówek genom att klicka på "boka nu" här

Kan Postój Taksówek hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Postój Taksówek erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Postój Taksówek📞 -