Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Saoudou Moto Taxi

English

Saoudou Moto Taxi är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta Saoudou Moto Taxi och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Saoudou Moto Taxi
mosquée, Boir de singes douala carrefour, Cameroon

Uppskatta taxipris från Douala

Douala
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Saoudou Moto Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Saoudou Moto Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Saoudou Moto Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Saoudou Moto Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Saoudou Moto Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Saoudou Moto Taxi

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Douala

Lions-ride★ 5.0 (2)Drive Me Well★ 5.0 (1)Digital Taxi 237★ 4.5 (6)Afrique Con Plc★ 4.0 (5)Fadel Solution Transport★ 4.0 (3)Easyride★ 3.9 (56)Bee Sarl★ 3.3 (24)Mon Taxi Prestige★ 3.2 (43)

Saoudou Moto Taxis taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Saoudou Moto Taxi?

Saoudou Moto Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Cameroon, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Saoudou Moto Taxi?

Saoudou Moto Taxi har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Saoudou Moto Taxi?

Adressen till Saoudou Moto Taxi är mosquée, Boir de singes douala carrefour, Cameroon.

Hur kan man kontakta Saoudou Moto Taxi?

Kontakta Saoudou Moto Taxi genom att klicka på "boka nu" här

Kan Saoudou Moto Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Saoudou Moto Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Saoudou Moto Taxi📞 -1