Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Móvil Aurora

English

Móvil Aurora är ett taxibolag med betyget 3 stjärnor. Kontakta Móvil Aurora och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Móvil Aurora
Oruro, Bolivia
3
(4)

Uppskatta taxipris från Oruro

Oruro
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Móvil Aurora Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Móvil Aurora, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Móvil Aurora för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Móvil Aurora handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Móvil Aurora, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Móvil Aurora

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Oruro

Radio Móvil Directo★ 5.0 (5)Radio Movil "taxxi.or"★ 5.0 (4)Sindicato De Taxistas Oruro★ 5.0 (4)Radio Taxis Veloz Del Sur★ 5.0 (1)Radio Móvil "el Faro"★ 4.3 (12)Parada 106★ 4.3 (3)Eucaliptus★ 3.8 (18)Parada De Trufi "27 De Julio"-huanuni★ 3.8 (12)

Móvil Auroras taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Móvil Aurora?

Móvil Aurora erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Bolivia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Móvil Aurora?

Móvil Aurora har betyget 3 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Móvil Aurora?

Adressen till Móvil Aurora är Oruro, Bolivia.

Hur kan man kontakta Móvil Aurora?

Kontakta Móvil Aurora genom att klicka på "boka nu" här

Kan Móvil Aurora hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Móvil Aurora erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 110+ personer har sökt taxi i Bolivia - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com