Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Waxholm Water Taxi

English

Waxholm Water Taxi är ett taxibolag med betyget 4.8 stjärnor. Kontakta Waxholm Water Taxi och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Waxholm Water Taxi
Gästhamnen, Söderhamnen 8, 10, 185 31 Vaxholm, Sweden
4.8
(20)

Uppskatta taxipris från Akersberga

Akersberga
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Waxholm Water Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Waxholm Water Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Waxholm Water Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Waxholm Water Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Waxholm Water Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Waxholm Water Taxi

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Akersberga

Skärgårdsjouren★ 5.0 (10)Håkans Hästtransporter★ 5.0 (1)Österåkers Båttaxi Och Varutransport★ 4.4 (5)Åkersberga Station★ 4.0 (23)Taxi 08 Ab★ 3.9 (65)Transdev Sverige Ab Åkersberga

Waxholm Water Taxis taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Waxholm Water Taxi?

Waxholm Water Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Sweden, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Waxholm Water Taxi?

Waxholm Water Taxi har betyget 4.8 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Waxholm Water Taxi?

Adressen till Waxholm Water Taxi är Gästhamnen, Söderhamnen 8, 10, 185 31 Vaxholm, Sweden.

Hur kan man kontakta Waxholm Water Taxi?

Kontakta Waxholm Water Taxi genom att klicka på "boka nu" här

Kan Waxholm Water Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Waxholm Water Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com