Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ

English

አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ och boka din resa idag!

Kontakta Förare
አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ
JR3C+X44, Dire Dawa, Ethiopia

Uppskatta taxipris från Dire Dawa

Dire Dawa
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Dire Dawa

El-auto Assembling Dire Dawa Branch Office★ 5.0 (2)Wedajo Taxi Station /ወዳጆ ታክሲ መያዣ★ 5.0 (1)Taxi Stand★ 4.2 (6)Dire Dawa Old Railway★ 4.0 (2)Yalew Taxi★ 4.0 (2)Ride Meter Taxi★ 3.9 (96)Alay-bade Taxi (bajaj) Stop★ 3.8 (6)Dire Dawa Transport Bus Station መነሐሪያ★ 3.7 (10)

አልይ ሰፈር ታክሲ ተራs taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ?

አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Ethiopia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ?

አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.

Var ligger አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ?

Adressen till አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ är JR3C+X44, Dire Dawa, Ethiopia.

Hur kan man kontakta አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ?

Kontakta አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ genom att klicka på "boka nu" här

Kan አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
አልይ ሰፈር ታክሲ ተራ📞 -1