Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Disk Moto Táxi Jardim 24h

English

Disk Moto Táxi Jardim 24h är ett taxibolag med betyget 3.7 stjärnor. Kontakta Disk Moto Táxi Jardim 24h och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Disk Moto Táxi Jardim 24h
R. Antônio Amando de Barros, 398 - Vila Cidade Jardim, Botucatu - SP, 18601-260, Brazil
3.7
(46)

Uppskatta taxipris från Botucatu

Botucatu
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Disk Moto Táxi Jardim 24h Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Disk Moto Táxi Jardim 24h, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Disk Moto Táxi Jardim 24h för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Disk Moto Táxi Jardim 24h handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Disk Moto Táxi Jardim 24h, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Disk Moto Táxi Jardim 24h

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Botucatu

Deivison Mototáxi★ 5.0 (9)Moto Táxi Conde Serra Negra★ 5.0 (1)Uni Taxi Botucatu★ 4.8 (13)Moto Táxi★ 4.8 (5)Dois Amigos Moto Taxi★ 4.7 (12)Acelera Disk Moto Botucatu★ 4.4 (53)Rádio Táxi Botucatu★ 4.4 (48)Táxi Botucatu★ 4.4 (8)

Disk Moto Táxi Jardim 24hs taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Disk Moto Táxi Jardim 24h?

Disk Moto Táxi Jardim 24h erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Brazil, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Disk Moto Táxi Jardim 24h?

Disk Moto Táxi Jardim 24h har betyget 3.7 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Disk Moto Táxi Jardim 24h?

Adressen till Disk Moto Táxi Jardim 24h är R. Antônio Amando de Barros, 398 - Vila Cidade Jardim, Botucatu - SP, 18601-260, Brazil.

Hur kan man kontakta Disk Moto Táxi Jardim 24h?

Kontakta Disk Moto Táxi Jardim 24h genom att klicka på "boka nu" här

Kan Disk Moto Táxi Jardim 24h hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Disk Moto Táxi Jardim 24h erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com