Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taxi Liptov

English

Taxi Liptov är ett taxibolag med betyget 1 stjärnor. Kontakta Taxi Liptov och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Taxi Liptov
Stodolova 1877, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovakia
1
(1)

Uppskatta taxipris från Liptovsky Mikulas

Liptovsky Mikulas
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taxi Liptov Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Liptov, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Liptov för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Liptov handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Liptov, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taxi Liptov

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Liptovsky Mikulas

Brothertaxi★ 5.0 (9)Eco Taxi ️★ 5.0 (8)Mikuláš Taxi★ 5.0 (3)Michal Šimko Nonstop Taxi★ 5.0 (1)Ladytaxi★ 4.8 (4)Taxi Liptovský Mikuláš - Lm Taxi Liptovský Mikuláš★ 4.7 (116)Taxi Liptovský Mikuláš★ 4.7 (55)Fajnové Taxi★ 4.6 (81)

Taxi Liptovs taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taxi Liptov?

Taxi Liptov erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Slovakia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Liptov?

Taxi Liptov har betyget 1 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Taxi Liptov?

Adressen till Taxi Liptov är Stodolova 1877, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovakia.

Hur kan man kontakta Taxi Liptov?

Kontakta Taxi Liptov genom att klicka på "boka nu" här

Kan Taxi Liptov hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Taxi Liptov erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Liptov📞 -