Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Rohini Taxi Service

English

Rohini Taxi Service är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Rohini Taxi Service och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Rohini Taxi Service
33/3, Othavadai Cross St, Fisherman Colony, Mahabalipuram, Tamil Nadu 603104, India
5
(252)

Uppskatta taxipris från Mamallapuram City

Mamallapuram City
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Rohini Taxi Service Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Rohini Taxi Service, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Rohini Taxi Service för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Rohini Taxi Service handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Rohini Taxi Service, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Rohini Taxi Service

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Mamallapuram City

Taxi In Mamallapuram - Lingam Travels★ 5.0 (66)R.g.k. Travels, Mamallapuram★ 5.0 (61)Karthik Tours & Travels★ 5.0 (33)Mancy Tours And Travels★ 5.0 (24)Daniel Taxi Service★ 5.0 (15)Ulysse Voyages Tourist Guide★ 5.0 (8)Mk Travels★ 5.0 (6)Yobu Travels★ 5.0 (2)

Rohini Taxi Services taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Rohini Taxi Service?

Rohini Taxi Service erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt India, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Rohini Taxi Service?

Rohini Taxi Service har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Rohini Taxi Service?

Adressen till Rohini Taxi Service är 33/3, Othavadai Cross St, Fisherman Colony, Mahabalipuram, Tamil Nadu 603104, India.

Hur kan man kontakta Rohini Taxi Service?

Kontakta Rohini Taxi Service genom att klicka på "boka nu" här

Kan Rohini Taxi Service hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Rohini Taxi Service erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com