Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taxi Santander

English

Taxi Santander är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Taxi Santander och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Taxi Santander
Av. de Severiano Ballesteros, n, 39004 Maliaño, Cantabria, Spain
5
(8)

Uppskatta taxipris från Santander Bus Station

Santander Bus Station
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taxi Santander Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Santander, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Santander för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Santander handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Santander, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taxi Santander

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Santander Bus Station

Parada Taxis Interfacultativo★ 5.0 (1)Parada Taxis Salesianos★ 5.0 (1)Parada Taxis Paseo Pereda★ 5.0 (1)Paseo De Pereda 35★ 4.8 (5)Taxi Grande Santander★ 4.3 (143)Parada Taxis Marqués De La Hermida★ 4.0 (1)Estación Autobuses De Santander★ 3.9 (3690)Santander★ 3.3 (97)

Taxi Santanders taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taxi Santander?

Taxi Santander erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Spain, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Santander?

Taxi Santander har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Taxi Santander?

Adressen till Taxi Santander är Av. de Severiano Ballesteros, n, 39004 Maliaño, Cantabria, Spain.

Hur kan man kontakta Taxi Santander?

Kontakta Taxi Santander genom att klicka på "boka nu" här

Kan Taxi Santander hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Taxi Santander erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com