Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Hami Taxi

English

Hami Taxi är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Hami Taxi och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Hami Taxi
026 01 Dolný Kubín, Slovakia
5
(26)

Uppskatta taxipris från Dolny Kubin

Dolny Kubin
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Hami Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Hami Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Hami Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Hami Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Hami Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Hami Taxi

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Dolny Kubin

Jeka -taxi Dolný Kubín★ 5.0 (96)Fako Taxi Dolný Kubín★ 5.0 (32)2xrévai S.r.o.★ 5.0 (18)Jtd Taxi Dolný Kubín★ 5.0 (14)M-taxi - Michal Flajs★ 5.0 (3)Ls Taxi Dolný Kubín★ 4.9 (74)Fan-taxi Dolný Kubín★ 4.8 (77)Golden Taxi★ 4.5 (38)

Hami Taxis taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Hami Taxi?

Hami Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Slovakia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Hami Taxi?

Hami Taxi har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Hami Taxi?

Adressen till Hami Taxi är 026 01 Dolný Kubín, Slovakia.

Hur kan man kontakta Hami Taxi?

Kontakta Hami Taxi genom att klicka på "boka nu" här

Kan Hami Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Hami Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com