Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taxi Róbert

English

Taxi Róbert är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Taxi Róbert och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Taxi Róbert
Kasárenská 233, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovakia
5
(5)

Uppskatta taxipris från Senec

Senec
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taxi Róbert Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Róbert, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Róbert för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Róbert handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Róbert, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taxi Róbert

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Senec

Taxi Senec Matej★ 5.0 (62)Taxi Senec Matej Pri železničnej Stanici★ 5.0 (22)Mesut Taxi Senec★ 5.0 (15)Brano Taxi Senec★ 5.0 (10)Royal Taxi Senec★ 5.0 (8)Sc-taxík★ 5.0 (3)Taxi Dodo Senec★ 4.9 (31)Sc-taxik★ 4.3 (3)

Taxi Róberts taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taxi Róbert?

Taxi Róbert erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Slovakia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Róbert?

Taxi Róbert har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Taxi Róbert?

Adressen till Taxi Róbert är Kasárenská 233, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovakia.

Hur kan man kontakta Taxi Róbert?

Kontakta Taxi Róbert genom att klicka på "boka nu" här

Kan Taxi Róbert hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Taxi Róbert erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com