Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Greshake Gmbh

English

Greshake Gmbh är ett taxibolag med betyget 4.2 stjärnor. Kontakta Greshake Gmbh och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Greshake Gmbh
Siemensstraße 1, 59269 Beckum, Germany
4.2
(50)

Uppskatta taxipris från Vellern

Vellern
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Greshake Gmbh Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Greshake Gmbh, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Greshake Gmbh för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Greshake Gmbh handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Greshake Gmbh, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Greshake Gmbh

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Vellern

Blitz Taxen Gmbh★ 4.8 (60)Delfis Fahrdienst★ 2.7 (7)No Drivers

Greshake Gmbhs taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Greshake Gmbh?

Greshake Gmbh erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Germany, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Greshake Gmbh?

Greshake Gmbh har betyget 4.2 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Greshake Gmbh?

Adressen till Greshake Gmbh är Siemensstraße 1, 59269 Beckum, Germany.

Hur kan man kontakta Greshake Gmbh?

Kontakta Greshake Gmbh genom att klicka på "boka nu" här

Kan Greshake Gmbh hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Greshake Gmbh erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com