Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

T8-taxi

English

T8-taxi är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta T8-taxi och boka din resa idag!

Kontakta Förare
T8-taxi
JFK International Airport, NY 11430, USA
5
(1)

Uppskatta taxipris från Kennedy Intranational Airport

Kennedy Intranational Airport
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
T8-taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med T8-taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj T8-taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
T8-taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med T8-taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med T8-taxi

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Kennedy Intranational Airport

Jfk Car Service - Jfk Airport Limo & Transportation★ 5.0 (190)Jfk Car Service To Jfk Airport★ 5.0 (25)Limo And Cab Jfk Laguardia Car Service★ 5.0 (5)T1-taxi 1-6★ 5.0 (1)Black Car Jfk Airport Limo★ 4.9 (32)Jfk Car Service★ 4.8 (19)Everywhere Car Service★ 4.5 (24)Jfk Airport Car & Limo Service | Jfk Airport Transfers Service★ 4.0 (6)

T8-taxis taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder T8-taxi?

T8-taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt United States, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för T8-taxi?

T8-taxi har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger T8-taxi?

Adressen till T8-taxi är JFK International Airport, NY 11430, USA.

Hur kan man kontakta T8-taxi?

Kontakta T8-taxi genom att klicka på "boka nu" här

Kan T8-taxi hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, T8-taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 3,800+ personer har sökt taxi i United States - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com