Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Sitio De Taxis Ajijic

English

Sitio De Taxis Ajijic är ett taxibolag med betyget 2.4 stjärnor. Kontakta Sitio De Taxis Ajijic och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Sitio De Taxis Ajijic
Colón 6, Centro, 45900 Ajijic, Jal., Mexico
2.4
(14)

Uppskatta taxipris från Chapala

Chapala
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Sitio De Taxis Ajijic Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Sitio De Taxis Ajijic, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Sitio De Taxis Ajijic för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Sitio De Taxis Ajijic handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Sitio De Taxis Ajijic, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Sitio De Taxis Ajijic

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Chapala

Central Camionera Chapala★ 3.9 (1497)No Drivers

Sitio De Taxis Ajijics taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Sitio De Taxis Ajijic?

Sitio De Taxis Ajijic erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Mexico, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Sitio De Taxis Ajijic?

Sitio De Taxis Ajijic har betyget 2.4 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Sitio De Taxis Ajijic?

Adressen till Sitio De Taxis Ajijic är Colón 6, Centro, 45900 Ajijic, Jal., Mexico.

Hur kan man kontakta Sitio De Taxis Ajijic?

Kontakta Sitio De Taxis Ajijic genom att klicka på "boka nu" här

Kan Sitio De Taxis Ajijic hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Sitio De Taxis Ajijic erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 5,600+ personer har sökt taxi i Mexico - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Sitio De Taxis Ajijic💬📞 +52 376 766 0674