Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Local Taxi Stand

English

Local Taxi Stand är ett taxibolag med betyget 2.5 stjärnor. Kontakta Local Taxi Stand och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Local Taxi Stand
V.le Miramare, 9, 34135 Trieste TS, Italy
2.5
(2)

Uppskatta taxipris från Trieste Centrale Railway Station

Trieste Centrale Railway Station
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Local Taxi Stand Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Local Taxi Stand, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Local Taxi Stand för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Local Taxi Stand handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Local Taxi Stand, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Local Taxi Stand

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Trieste Centrale Railway Station

Taxi Airport Pickup Trieste★ 4.8 (70)Tergeste Taxi★ 4.7 (19)Tergeste Taxi★ 4.7 (13)Taxi Trieste Airport★ 4.4 (5)Trieste C.le★ 4.1 (1019)Stazione Dei Taxi★ 4.0 (6)Radio Taxi Trieste★ 3.9 (492)Stazione Ferroviaria Di Trieste Centrale★ 3.9 (77)

Local Taxi Stands taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Local Taxi Stand?

Local Taxi Stand erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Italy, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Local Taxi Stand?

Local Taxi Stand har betyget 2.5 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Local Taxi Stand?

Adressen till Local Taxi Stand är V.le Miramare, 9, 34135 Trieste TS, Italy.

Hur kan man kontakta Local Taxi Stand?

Kontakta Local Taxi Stand genom att klicka på "boka nu" här

Kan Local Taxi Stand hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Local Taxi Stand erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Local Taxi Stand📞 -