Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taxis Roga

English

Taxis Roga är ett taxibolag med betyget 4.4 stjärnor. Kontakta Taxis Roga och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Taxis Roga
calle 16 #54 col, Jardines de Santa Clara, 55450 Ecatepec de Morelos, Méx., Mexico
4.4
(7)

Uppskatta taxipris från Ecatepec

Ecatepec
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taxis Roga Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxis Roga, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxis Roga för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxis Roga handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxis Roga, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taxis Roga

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Ecatepec

Sitio Radio Taxis Leones Olimpus★ 4.8 (9)Sitio San Cristóbal A.c.★ 4.7 (10)Base De Taxis "la Hermandad"★ 4.7 (7)Base De Taxis "lirio"★ 4.7 (6)Base De Taxis Quetzalcoatl Y Huitzilopochtli★ 4.6 (5)Base De Taxis Tacómetro★ 4.6 (5)Base De Taxis Guerrero★ 4.5 (8)Taxtel★ 4.3 (56)

Taxis Rogas taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taxis Roga?

Taxis Roga erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Mexico, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxis Roga?

Taxis Roga har betyget 4.4 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Taxis Roga?

Adressen till Taxis Roga är calle 16 #54 col, Jardines de Santa Clara, 55450 Ecatepec de Morelos, Méx., Mexico.

Hur kan man kontakta Taxis Roga?

Kontakta Taxis Roga genom att klicka på "boka nu" här

Kan Taxis Roga hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Taxis Roga erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 5,600+ personer har sökt taxi i Mexico - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com