Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Carolina Sedan Service

English

Carolina Sedan Service är ett taxibolag med betyget 3.7 stjärnor. Kontakta Carolina Sedan Service och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Carolina Sedan Service
522 Colony Woods Dr, Chapel Hill, NC 27517, United States
3.7
(15)

Uppskatta taxipris från Chapel Hill

Chapel Hill
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Carolina Sedan Service Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Carolina Sedan Service, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Carolina Sedan Service för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Carolina Sedan Service handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Carolina Sedan Service, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Carolina Sedan Service

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Chapel Hill

Silk Road Ride★ 5.0 (3)Golden Taxi Cab★ 5.0 (1)Red Ride Shuttle Inc.★ 4.6 (10)Super Ride★ 4.3 (24)Airport & Intown Taxi★ 4.0 (1)Chapel Hill - Rdu Taxi★ 2.7 (3)Tar Heel Taxi Inc★ 2.3 (27)

Carolina Sedan Services taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Carolina Sedan Service?

Carolina Sedan Service erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt United States, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Carolina Sedan Service?

Carolina Sedan Service har betyget 3.7 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Carolina Sedan Service?

Adressen till Carolina Sedan Service är 522 Colony Woods Dr, Chapel Hill, NC 27517, United States.

Hur kan man kontakta Carolina Sedan Service?

Kontakta Carolina Sedan Service genom att klicka på "boka nu" här

Kan Carolina Sedan Service hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Carolina Sedan Service erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 3,800+ personer har sökt taxi i United States - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com