Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Vito ( Вито ) Такси

English

Vito ( Вито ) Такси är ett taxibolag med betyget 4.9 stjärnor. Kontakta Vito ( Вито ) Такси och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Vito ( Вито ) Такси
Volodymyra Velykogo St, 15, Kryvyi Rih, Dnipropetrovsk Oblast, Ukraine, 50000
4.9
(52)

Uppskatta taxipris från Kryvyy Rih

Kryvyy Rih
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Vito ( Вито ) Такси Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Vito ( Вито ) Такси, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Vito ( Вито ) Такси för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Vito ( Вито ) Такси handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Vito ( Вито ) Такси, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Vito ( Вито ) Такси

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Kryvyy Rih

Таксі Інгулець Fantaxi★ 5.0 (15)Междугороднее Такси из/ в Кривой Рог★ 5.0 (1)Yevro Taksi Strila★ 4.3 (3)567 Такси Кривой Рог★ 4.1 (29)Економ Такси Кривой Рог★ 4.0 (4)Такси "Севгок"★ 3.9 (30)Opti 579★ 3.8 (66)Lyuks Taksy★ 3.8 (8)

Vito ( Вито ) Таксиs taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Vito ( Вито ) Такси?

Vito ( Вито ) Такси erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Ukraine, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Vito ( Вито ) Такси?

Vito ( Вито ) Такси har betyget 4.9 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Vito ( Вито ) Такси?

Adressen till Vito ( Вито ) Такси är Volodymyra Velykogo St, 15, Kryvyi Rih, Dnipropetrovsk Oblast, Ukraine, 50000.

Hur kan man kontakta Vito ( Вито ) Такси?

Kontakta Vito ( Вито ) Такси genom att klicka på "boka nu" här

Kan Vito ( Вито ) Такси hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Vito ( Вито ) Такси erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Vito ( Вито ) Такси📞 -