Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Pererenan Taxi

English

Pererenan Taxi är ett taxibolag med betyget 4.8 stjärnor. Kontakta Pererenan Taxi och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Pererenan Taxi
945M+MVM, Pererenan, Mengwi, Badung Regency, Bali 80351, Indonesia
4.8
(8)

Uppskatta taxipris från Canggu

Canggu
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Pererenan Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Pererenan Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Pererenan Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Pererenan Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Pererenan Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Pererenan Taxi

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Canggu

Taxi Canggu Putu★ 5.0 (82)Gede Eka Tour And Transport/taxi★ 5.0 (73)Canggu Taxi Driver & Tours - By Wira Services★ 5.0 (32)Jhonny Bali Taxi★ 5.0 (8)Bali Tour Driver Service★ 5.0 (6)Cbbt Transport (tourist Information And Taxi Service)★ 5.0 (6)Canggu Taxi Transportation★ 5.0 (4)Cacag-cicig Transport★ 5.0 (2)

Pererenan Taxis taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Pererenan Taxi?

Pererenan Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Indonesia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Pererenan Taxi?

Pererenan Taxi har betyget 4.8 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Pererenan Taxi?

Adressen till Pererenan Taxi är 945M+MVM, Pererenan, Mengwi, Badung Regency, Bali 80351, Indonesia.

Hur kan man kontakta Pererenan Taxi?

Kontakta Pererenan Taxi genom att klicka på "boka nu" här

Kan Pererenan Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Pererenan Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 130+ personer har sökt taxi i Canggu - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com