Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Air Taxis

English

Air Taxis är ett taxibolag med betyget 4 stjärnor. Kontakta Air Taxis och boka din resa idag!

Kontakta Förare
Air Taxis
Ave Cra 30 #18, Bogotá, Colombia
4
(4)

Uppskatta taxipris från Bogota Dc

Bogota Dc
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Air Taxis Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Air Taxis, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Air Taxis för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Air Taxis handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Air Taxis, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Air Taxis

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Bogota Dc

Servicio Mototaxi Bogotá★ 4.8 (26)Taxis Airport Parking★ 4.5 (196)Servitalleres Y Taxis Chitaraque★ 4.5 (23)Taxis Verdes★ 4.3 (454)Taxexpress★ 4.1 (1020)Auto Executive Taxi S.a.★ 4.1 (234)Nuevo Taxi Mio/ Gb Transmio★ 4.1 (228)Teleclub Taxis S.a.★ 4.1 (126)

Air Taxiss taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Air Taxis?

Air Taxis erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Colombia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Air Taxis?

Air Taxis har betyget 4 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.

Var ligger Air Taxis?

Adressen till Air Taxis är Ave Cra 30 #18, Bogotá, Colombia.

Hur kan man kontakta Air Taxis?

Kontakta Air Taxis genom att klicka på "boka nu" här

Kan Air Taxis hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, Air Taxis erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 310+ personer har sökt taxi i Colombia - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com