Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

City Taxi Inh. Jürgen Witkabel

English

City Taxi Inh. Jürgen Witkabel är ett taxibolag med betyget 3.1 stjärnor. Kontakta City Taxi Inh. Jürgen Witkabel och boka din resa idag!

Kontakta Förare
City Taxi Inh. Jürgen Witkabel
Nordhorner Str. 7, 49808 Lingen (Ems), Germany
3.1
(16)

Uppskatta taxipris från Lingen

Lingen
Beräkna pris
BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
City Taxi Inh. Jürgen Witkabel Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med City Taxi Inh. Jürgen Witkabel, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj City Taxi Inh. Jürgen Witkabel för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
City Taxi Inh. Jürgen Witkabel handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med City Taxi Inh. Jürgen Witkabel, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med City Taxi Inh. Jürgen Witkabel

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Lingen

Taxi Klaus Fietzek★ 4.8 (167)Taxi Twiehaus Gmbh★ 4.0 (245)Taxi Hundertmark Lingen (ems)★ 3.8 (96)Huby Trans Ug (haftungsbeschränkt) & Co. Kg★ 3.8 (41)Taxi Borchers★ 3.3 (11)Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg★ 2.8 (25)Taxi KöbbeHarmonie Reisen

City Taxi Inh. Jürgen Witkabels taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder City Taxi Inh. Jürgen Witkabel?

City Taxi Inh. Jürgen Witkabel erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Germany, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.

Vad är det genomsnittliga kundbetyget för City Taxi Inh. Jürgen Witkabel?

City Taxi Inh. Jürgen Witkabel har betyget 3.1 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.

Var ligger City Taxi Inh. Jürgen Witkabel?

Adressen till City Taxi Inh. Jürgen Witkabel är Nordhorner Str. 7, 49808 Lingen (Ems), Germany.

Hur kan man kontakta City Taxi Inh. Jürgen Witkabel?

Kontakta City Taxi Inh. Jürgen Witkabel genom att klicka på "boka nu" här

Kan City Taxi Inh. Jürgen Witkabel hjälpa till med flygplatstransfer?

Ja, City Taxi Inh. Jürgen Witkabel erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com