Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg är ett taxibolag med betyget 2.8 stjärnor. Kontakta Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg
English
Kontakta Förare
Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg
Meisenstraße 6, 49808 Lingen (Ems), Germany
Uppskatta taxipris från Lingen
Serviceområde - Lingen
Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Lingen
Taxi Dedert Gmbh & Co. Kgs taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg?
Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Germany, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg?
Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg har betyget 2.8 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg?
Adressen till Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg är Meisenstraße 6, 49808 Lingen (Ems), Germany.
Hur kan man kontakta Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg?
Kontakta Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Dedert Gmbh & Co. Kg erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com