Dunhinda Taxi Service är ett taxibolag med betyget 4.3 stjärnor. Kontakta Dunhinda Taxi Service och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Dunhinda Taxi Service
English
Kontakta Förare
Dunhinda Taxi Service
Yaddehimulla road, unawatuna, Galle 80600, Sri Lanka
Uppskatta taxipris från Unawatuna
Serviceområde - Unawatuna
Dunhinda Taxi Service Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Dunhinda Taxi Service, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Dunhinda Taxi Service för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Dunhinda Taxi Service handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Dunhinda Taxi Service, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Dunhinda Taxi Service
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Unawatuna
Dunhinda Taxi Services taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Dunhinda Taxi Service?
Dunhinda Taxi Service erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Sri Lanka, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Dunhinda Taxi Service?
Dunhinda Taxi Service har betyget 4.3 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Dunhinda Taxi Service?
Adressen till Dunhinda Taxi Service är Yaddehimulla road, unawatuna, Galle 80600, Sri Lanka.
Hur kan man kontakta Dunhinda Taxi Service?
Kontakta Dunhinda Taxi Service genom att klicka på "boka nu" här
Kan Dunhinda Taxi Service hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Dunhinda Taxi Service erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 50+ personer har sökt taxi i Unawatuna - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Dunhinda Taxi Service