Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Nanda Rank

3.7 (579) Durban Central
English

Nanda Rank är ett taxibolag med betyget 3.7 stjärnor. Kontakta Nanda Rank och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Nanda Rank
Greyville, Berea, 4001, South Africa
3.7
(579)

Uppskatta taxipris från Durban Central

Durban Central
Beräkna pris

Serviceområde - Durban Central

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Nanda Rank Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Nanda Rank, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Nanda Rank för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Nanda Rank handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Nanda Rank, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Nanda Rank

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Durban Central

Nanda Ranks taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Nanda Rank?
Nanda Rank erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt South Africa, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Nanda Rank?
Nanda Rank har betyget 3.7 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Nanda Rank?
Adressen till Nanda Rank är Greyville, Berea, 4001, South Africa.
Hur kan man kontakta Nanda Rank?
Kontakta Nanda Rank genom att klicka på "boka nu" här
Kan Nanda Rank hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Nanda Rank erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Nanda Rank