Bohol Beach Club är ett taxibolag med betyget 4.7 stjärnor. Kontakta Bohol Beach Club och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Bohol Beach Club
English
Kontakta Förare
Bohol Beach Club
Bo. Bolod Island of Panglao, 6340 Bohol, Philippines
Uppskatta taxipris från Momo Beach House
Serviceområde - Momo Beach House
Bohol Beach Club Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Bohol Beach Club, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Bohol Beach Club för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Bohol Beach Club handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Bohol Beach Club, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Bohol Beach Club
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Momo Beach House
Bohol Beach Clubs taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Bohol Beach Club?
Bohol Beach Club erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Philippines, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Bohol Beach Club?
Bohol Beach Club har betyget 4.7 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Bohol Beach Club?
Adressen till Bohol Beach Club är Bo. Bolod Island of Panglao, 6340 Bohol, Philippines.
Hur kan man kontakta Bohol Beach Club?
Kontakta Bohol Beach Club genom att klicka på "boka nu" här
Kan Bohol Beach Club hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Bohol Beach Club erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com