Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taxi Xanh Sm Brvt

5 (24) Vung Tau
English

Taxi Xanh Sm Brvt är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Taxi Xanh Sm Brvt och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Taxi Xanh Sm Brvt
11 Nguyễn Du, Phước Hiệp, Bà Rịa, Bà Rịa - Vũng Tàu 78100, Vietnam
5
(24)

Uppskatta taxipris från Vung Tau

Vung Tau
Beräkna pris

Serviceområde - Vung Tau

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taxi Xanh Sm Brvt Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Xanh Sm Brvt, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Xanh Sm Brvt för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Xanh Sm Brvt handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Xanh Sm Brvt, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taxi Xanh Sm Brvt

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Vung Tau

Taxi Xanh Sm Brvts taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taxi Xanh Sm Brvt?
Taxi Xanh Sm Brvt erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Viet Nam, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Xanh Sm Brvt?
Taxi Xanh Sm Brvt har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Xanh Sm Brvt?
Adressen till Taxi Xanh Sm Brvt är 11 Nguyễn Du, Phước Hiệp, Bà Rịa, Bà Rịa - Vũng Tàu 78100, Vietnam.
Hur kan man kontakta Taxi Xanh Sm Brvt?
Kontakta Taxi Xanh Sm Brvt genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Xanh Sm Brvt hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Xanh Sm Brvt erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Xanh Sm Brvt💬📞 +84 877 242 525