Hotel Bel Soggiorno är ett taxibolag med betyget 4.5 stjärnor. Kontakta Hotel Bel Soggiorno och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Hotel Bel Soggiorno
English
Kontakta Förare
Hotel Bel Soggiorno
Via S. Giovanni, 91, 53037 San Gimignano SI, Italy
Uppskatta taxipris från San Gimignano
Serviceområde - San Gimignano
Hotel Bel Soggiorno Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Hotel Bel Soggiorno, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Hotel Bel Soggiorno för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Hotel Bel Soggiorno handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Hotel Bel Soggiorno, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Hotel Bel Soggiorno
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i San Gimignano
Hotel Bel Soggiornos taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Hotel Bel Soggiorno?
Hotel Bel Soggiorno erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Italy, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Hotel Bel Soggiorno?
Hotel Bel Soggiorno har betyget 4.5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Hotel Bel Soggiorno?
Adressen till Hotel Bel Soggiorno är Via S. Giovanni, 91, 53037 San Gimignano SI, Italy.
Hur kan man kontakta Hotel Bel Soggiorno?
Kontakta Hotel Bel Soggiorno genom att klicka på "boka nu" här
Kan Hotel Bel Soggiorno hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Hotel Bel Soggiorno erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 50+ personer har sökt taxi i San Gimignano - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com