Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Playa Tranquila

4 (121) Isla Baru
English

Playa Tranquila är ett taxibolag med betyget 4 stjärnor. Kontakta Playa Tranquila och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Playa Tranquila
Barú, Cartagena Province, Bolivar, Colombia
4
(121)

Uppskatta taxipris från Isla Baru

Isla Baru
Beräkna pris

Serviceområde - Isla Baru

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Playa Tranquila Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Playa Tranquila, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Playa Tranquila för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Playa Tranquila handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Playa Tranquila, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Playa Tranquila

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Isla Baru

Playa Tranquilas taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Playa Tranquila?
Playa Tranquila erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Colombia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Playa Tranquila?
Playa Tranquila har betyget 4 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Playa Tranquila?
Adressen till Playa Tranquila är Barú, Cartagena Province, Bolivar, Colombia.
Hur kan man kontakta Playa Tranquila?
Kontakta Playa Tranquila genom att klicka på "boka nu" här
Kan Playa Tranquila hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Playa Tranquila erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 310+ personer har sökt taxi i Colombia - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Playa Tranquila