Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Ibis Budget Málaga Centro

3.9 (2,916) Malaga Centro Hotel
English

Ibis Budget Málaga Centro är ett taxibolag med betyget 3.9 stjärnor. Kontakta Ibis Budget Málaga Centro och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Ibis Budget Málaga Centro
Hostal 1 - H/Ma/02083, C. Calvo, 4, Distrito Centro, 29007 Málaga, Spain
3.9
(2916)

Uppskatta taxipris från Malaga Centro Hotel

Malaga Centro Hotel
Beräkna pris

Serviceområde - Malaga Centro Hotel

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Ibis Budget Málaga Centro Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Ibis Budget Málaga Centro, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Ibis Budget Málaga Centro för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Ibis Budget Málaga Centro handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Ibis Budget Málaga Centro, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Ibis Budget Málaga Centro

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Malaga Centro Hotel

Ibis Budget Málaga Centros taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Ibis Budget Málaga Centro?
Ibis Budget Málaga Centro erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Spain, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Ibis Budget Málaga Centro?
Ibis Budget Málaga Centro har betyget 3.9 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Ibis Budget Málaga Centro?
Adressen till Ibis Budget Málaga Centro är Hostal 1 - H/Ma/02083, C. Calvo, 4, Distrito Centro, 29007 Málaga, Spain.
Hur kan man kontakta Ibis Budget Málaga Centro?
Kontakta Ibis Budget Málaga Centro genom att klicka på "boka nu" här
Kan Ibis Budget Málaga Centro hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Ibis Budget Málaga Centro erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Ibis Budget Málaga Centro