"taxi Line" 212121 är ett taxibolag med betyget 3.6 stjärnor. Kontakta "taxi Line" 212121 och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
"taxi Line" 212121
English
Kontakta Förare
"taxi Line" 212121
Av. Giráldez 932, Huancayo 12001, Peru
Uppskatta taxipris från Huancayo
Serviceområde - Huancayo
"taxi Line" 212121 Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med "taxi Line" 212121, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj "taxi Line" 212121 för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
"taxi Line" 212121 handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med "taxi Line" 212121, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med "taxi Line" 212121
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Huancayo
"taxi Line" 212121s taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder "taxi Line" 212121?
"taxi Line" 212121 erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Peru, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för "taxi Line" 212121?
"taxi Line" 212121 har betyget 3.6 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger "taxi Line" 212121?
Adressen till "taxi Line" 212121 är Av. Giráldez 932, Huancayo 12001, Peru.
Hur kan man kontakta "taxi Line" 212121?
Kontakta "taxi Line" 212121 genom att klicka på "boka nu" här
Kan "taxi Line" 212121 hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, "taxi Line" 212121 erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 320+ personer har sökt taxi i Peru - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
"taxi Line" 212121