Chaminda Hire Service är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta Chaminda Hire Service och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Chaminda Hire Service
English
Kontakta Förare
Chaminda Hire Service
H5PX+VM7, Ambepussa - Kurunegala - Trincomalee Hwy, Trincomalee, Sri Lanka
Uppskatta taxipris från Trincomalee
Serviceområde - Trincomalee
Chaminda Hire Service Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Chaminda Hire Service, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Chaminda Hire Service för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Chaminda Hire Service handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Chaminda Hire Service, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Chaminda Hire Service
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Trincomalee
Chaminda Hire Services taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Chaminda Hire Service?
Chaminda Hire Service erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Sri Lanka, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Chaminda Hire Service?
Chaminda Hire Service har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Chaminda Hire Service?
Adressen till Chaminda Hire Service är H5PX+VM7, Ambepussa - Kurunegala - Trincomalee Hwy, Trincomalee, Sri Lanka.
Hur kan man kontakta Chaminda Hire Service?
Kontakta Chaminda Hire Service genom att klicka på "boka nu" här
Kan Chaminda Hire Service hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Chaminda Hire Service erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 140+ personer har sökt taxi i Trincomalee - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Chaminda Hire Service