Advik Taxi är ett taxibolag med betyget 4 stjärnor. Kontakta Advik Taxi och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Advik Taxi
English
Kontakta Förare
Advik Taxi
QC47+HQ7, Alkminis, Paphos, Cyprus
Uppskatta taxipris från Paphos
Serviceområde - Paphos
Advik Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Advik Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Advik Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Advik Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Advik Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Advik Taxi
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Paphos
Advik Taxis taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Advik Taxi?
Advik Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Cyprus, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Advik Taxi?
Advik Taxi har betyget 4 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Advik Taxi?
Adressen till Advik Taxi är QC47+HQ7, Alkminis, Paphos, Cyprus.
Hur kan man kontakta Advik Taxi?
Kontakta Advik Taxi genom att klicka på "boka nu" här
Kan Advik Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Advik Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 620+ personer har sökt taxi i Paphos - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Advik Taxi