Ellis Park Taxi Rank är ett taxibolag med betyget 3.7 stjärnor. Kontakta Ellis Park Taxi Rank och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Ellis Park Taxi Rank
English
Uppskatta taxipris från Johannesburg Station
Serviceområde - Johannesburg Station
Ellis Park Taxi Rank Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Ellis Park Taxi Rank, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Ellis Park Taxi Rank för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Ellis Park Taxi Rank handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Ellis Park Taxi Rank, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Ellis Park Taxi Rank
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Johannesburg Station
Ellis Park Taxi Ranks taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Ellis Park Taxi Rank?
Ellis Park Taxi Rank erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt South Africa, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Ellis Park Taxi Rank?
Ellis Park Taxi Rank har betyget 3.7 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Ellis Park Taxi Rank?
Adressen till Ellis Park Taxi Rank är New Doornfontein, Johannesburg, 2094, South Africa.
Hur kan man kontakta Ellis Park Taxi Rank?
Kontakta Ellis Park Taxi Rank genom att klicka på "boka nu" här
Kan Ellis Park Taxi Rank hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Ellis Park Taxi Rank erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 150+ personer har sökt taxi i Johannesburg Station - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Ellis Park Taxi Rank📞 -1