Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Santa Lucia

3.5 (2) Moron
English

Santa Lucia är ett taxibolag med betyget 3.5 stjärnor. Kontakta Santa Lucia och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Santa Lucia
Av. Don Bosco 4049, B1708FIH Gran Buenos Aires, Provincia de Buenos Aires, Argentina
3.5
(2)

Uppskatta taxipris från Moron

Moron
Beräkna pris

Serviceområde - Moron

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Santa Lucia Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Santa Lucia, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Santa Lucia för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Santa Lucia handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Santa Lucia, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Santa Lucia

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Moron

Santa Lucias taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Santa Lucia?
Santa Lucia erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Argentina, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Santa Lucia?
Santa Lucia har betyget 3.5 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Santa Lucia?
Adressen till Santa Lucia är Av. Don Bosco 4049, B1708FIH Gran Buenos Aires, Provincia de Buenos Aires, Argentina.
Hur kan man kontakta Santa Lucia?
Kontakta Santa Lucia genom att klicka på "boka nu" här
Kan Santa Lucia hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Santa Lucia erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 840+ personer har sökt taxi i Argentina - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Santa Lucia