Tourist Information är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta Tourist Information och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Tourist Information
English
Kontakta Förare
Tourist Information
Gili Trawangan, Gili Indah, Kec. Pemenang, Kabupaten Lombok Utara, Nusa Tenggara Bar. 83352, Indonesia
Uppskatta taxipris från Gili Islands
Serviceområde - Gili Islands
Tourist Information Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Tourist Information, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Tourist Information för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Tourist Information handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Tourist Information, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Tourist Information
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Gili Islands
Tourist Informations taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Tourist Information?
Tourist Information erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Indonesia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Tourist Information?
Tourist Information har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Tourist Information?
Adressen till Tourist Information är Gili Trawangan, Gili Indah, Kec. Pemenang, Kabupaten Lombok Utara, Nusa Tenggara Bar. 83352, Indonesia.
Hur kan man kontakta Tourist Information?
Kontakta Tourist Information genom att klicka på "boka nu" här
Kan Tourist Information hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Tourist Information erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Tourist Information