Mercedes-benz Бус бортовой är ett taxibolag med betyget 4.2 stjärnor. Kontakta Mercedes-benz Бус бортовой och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Mercedes-benz Бус бортовой
English
Kontakta Förare
Mercedes-benz Бус бортовой
RGPR+V3Q, Ulitsa D. Kuyukova, Bishkek, Kyrgyzstan
Uppskatta taxipris från Bishkek
Serviceområde - Bishkek
Mercedes-benz Бус бортовой Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Mercedes-benz Бус бортовой, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Mercedes-benz Бус бортовой för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Mercedes-benz Бус бортовой handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Mercedes-benz Бус бортовой, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Mercedes-benz Бус бортовой
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Bishkek
Mercedes-benz Бус бортовойs taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Mercedes-benz Бус бортовой?
Mercedes-benz Бус бортовой erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Kyrgyzstan, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Mercedes-benz Бус бортовой?
Mercedes-benz Бус бортовой har betyget 4.2 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Mercedes-benz Бус бортовой?
Adressen till Mercedes-benz Бус бортовой är RGPR+V3Q, Ulitsa D. Kuyukova, Bishkek, Kyrgyzstan.
Hur kan man kontakta Mercedes-benz Бус бортовой?
Kontakta Mercedes-benz Бус бортовой genom att klicka på "boka nu" här
Kan Mercedes-benz Бус бортовой hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Mercedes-benz Бус бортовой erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 180+ personer har sökt taxi i Bishkek - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Mercedes-benz Бус бортовой