Central Taxi 67 är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Central Taxi 67 och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Central Taxi 67
English
Uppskatta taxipris från Strasbourg
Serviceområde - Strasbourg
Central Taxi 67 Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Central Taxi 67, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Central Taxi 67 för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Central Taxi 67 handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Central Taxi 67, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Central Taxi 67
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Strasbourg
Central Taxi 67s taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Central Taxi 67?
Central Taxi 67 erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt France, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Central Taxi 67?
Central Taxi 67 har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Central Taxi 67?
Adressen till Central Taxi 67 är 110 Rte de Bischwiller, 67300 Schiltigheim, France.
Hur kan man kontakta Central Taxi 67?
Kontakta Central Taxi 67 genom att klicka på "boka nu" här
Kan Central Taxi 67 hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Central Taxi 67 erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Central Taxi 67📞 -