Taxis Battini är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Taxis Battini och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Taxis Battini
English
Kontakta Förare
Taxis Battini
341 Rue Reine Des Prés, 30900 Nîmes, France
Uppskatta taxipris från Nimes
Serviceområde - Nimes
Taxis Battini Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxis Battini, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxis Battini för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxis Battini handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxis Battini, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Taxis Battini
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Nimes
Taxis Battinis taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Taxis Battini?
Taxis Battini erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt France, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxis Battini?
Taxis Battini har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxis Battini?
Adressen till Taxis Battini är 341 Rue Reine Des Prés, 30900 Nîmes, France.
Hur kan man kontakta Taxis Battini?
Kontakta Taxis Battini genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxis Battini hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxis Battini erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Taxis Battini