Bayir Taxi är ett taxibolag med betyget 3.6 stjärnor. Kontakta Bayir Taxi och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Bayir Taxi
English
Kontakta Förare
Bayir Taxi
Cevat Paşa Mh. Havan Tabya Sk. Pk:17100 Çanakkale Merkez/çanakkale, 17100, Türkiye
Uppskatta taxipris från Canakkale
Serviceområde - Canakkale
Bayir Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Bayir Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Bayir Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Bayir Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Bayir Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Bayir Taxi
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Canakkale
Bayir Taxis taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Bayir Taxi?
Bayir Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Turkey, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Bayir Taxi?
Bayir Taxi har betyget 3.6 stjärnor, vilket indikerar en gemiddeld nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Bayir Taxi?
Adressen till Bayir Taxi är Cevat Paşa Mh. Havan Tabya Sk. Pk:17100 Çanakkale Merkez/çanakkale, 17100, Türkiye.
Hur kan man kontakta Bayir Taxi?
Kontakta Bayir Taxi genom att klicka på "boka nu" här
Kan Bayir Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Bayir Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com