Taxi-mako är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Taxi-mako och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Taxi-mako
English
Kontakta Förare
Taxi-mako
4 Darinke Čavdarević, 36210, Vrnjačka Banja, Raški okrug, Serbia
Uppskatta taxipris från Vrnjacka Banja
Serviceområde - Vrnjacka Banja
Taxi-mako Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi-mako, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi-mako för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi-mako handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi-mako, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Taxi-mako
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Vrnjacka Banja
Taxi-makos taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Taxi-mako?
Taxi-mako erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Serbia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi-mako?
Taxi-mako har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi-mako?
Adressen till Taxi-mako är 4 Darinke Čavdarević, 36210, Vrnjačka Banja, Raški okrug, Serbia.
Hur kan man kontakta Taxi-mako?
Kontakta Taxi-mako genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi-mako hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi-mako erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi-mako