Puri Taxi Services är ett taxibolag med betyget 4.5 stjärnor. Kontakta Puri Taxi Services och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Puri Taxi Services
English
Kontakta Förare
Puri Taxi Services
Prasant Kumar Sahoo, C.T. Road, Back side of Krushi Bhawan office C/o, Puri, Odisha 752002, India
Uppskatta taxipris från Varanasi
Serviceområde - Varanasi
Puri Taxi Services Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Puri Taxi Services, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Puri Taxi Services för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Puri Taxi Services handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Puri Taxi Services, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Puri Taxi Services
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Varanasi
Puri Taxi Servicess taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Puri Taxi Services?
Puri Taxi Services erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt India, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Puri Taxi Services?
Puri Taxi Services har betyget 4.5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Puri Taxi Services?
Adressen till Puri Taxi Services är Prasant Kumar Sahoo, C.T. Road, Back side of Krushi Bhawan office C/o, Puri, Odisha 752002, India.
Hur kan man kontakta Puri Taxi Services?
Kontakta Puri Taxi Services genom att klicka på "boka nu" här
Kan Puri Taxi Services hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Puri Taxi Services erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Puri Taxi Services📞 -