Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taxi Medis

Medis Airport
English

Taxi Medis är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta Taxi Medis och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Taxi Medis
40 Rue de la Piaudrie, 17600 Médis, France

Uppskatta taxipris från Medis Airport

Medis Airport
Beräkna pris

Serviceområde - Medis Airport

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taxi Medis Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Medis, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Medis för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Medis handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Medis, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taxi Medis

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Medis Airport

Taxi Mediss taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taxi Medis?
Taxi Medis erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt France, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Medis?
Taxi Medis har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Medis?
Adressen till Taxi Medis är 40 Rue de la Piaudrie, 17600 Médis, France.
Hur kan man kontakta Taxi Medis?
Kontakta Taxi Medis genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Medis hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Medis erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Medis