Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Öströms Taxi

1 (1) Mariehamn
English

Öströms Taxi är ett taxibolag med betyget 1 stjärnor. Kontakta Öströms Taxi och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Öströms Taxi
22240, Åland Islands
1
(1)

Uppskatta taxipris från Mariehamn

Mariehamn
Beräkna pris

Serviceområde - Mariehamn

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Öströms Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Öströms Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Öströms Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Öströms Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Öströms Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Öströms Taxi

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Mariehamn

Öströms Taxis taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Öströms Taxi?
Öströms Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Finland, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Öströms Taxi?
Öströms Taxi har betyget 1 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Öströms Taxi?
Adressen till Öströms Taxi är 22240, Åland Islands.
Hur kan man kontakta Öströms Taxi?
Kontakta Öströms Taxi genom att klicka på "boka nu" här
Kan Öströms Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Öströms Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 1,400+ personer har sökt taxi i Finland - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Öströms Taxi📞 -1