Ilham Airport Taxi är ett taxibolag med betyget 0 stjärnor. Kontakta Ilham Airport Taxi och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Ilham Airport Taxi
English
Kontakta Förare
Ilham Airport Taxi
Damansara Utama, 47400 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Uppskatta taxipris från Kota Damansara
Serviceområde - Kota Damansara
Ilham Airport Taxi Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Ilham Airport Taxi, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Ilham Airport Taxi för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Ilham Airport Taxi handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Ilham Airport Taxi, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Ilham Airport Taxi
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Kota Damansara
Ilham Airport Taxis taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Ilham Airport Taxi?
Ilham Airport Taxi erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Malaysia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Ilham Airport Taxi?
Ilham Airport Taxi har betyget 0 stjärnor, vilket indikerar en laag nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Ilham Airport Taxi?
Adressen till Ilham Airport Taxi är Damansara Utama, 47400 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Hur kan man kontakta Ilham Airport Taxi?
Kontakta Ilham Airport Taxi genom att klicka på "boka nu" här
Kan Ilham Airport Taxi hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Ilham Airport Taxi erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 4,700+ personer har sökt taxi i Malaysia - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Ilham Airport Taxi