Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Maki Taxi Požega

4.6 (64) Pozega
English

Maki Taxi Požega är ett taxibolag med betyget 4.6 stjärnor. Kontakta Maki Taxi Požega och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Maki Taxi Požega
Ratarska 17, Požega 31210, Serbia
4.6
(64)

Uppskatta taxipris från Pozega

Pozega
Beräkna pris

Serviceområde - Pozega

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Maki Taxi Požega Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Maki Taxi Požega, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Maki Taxi Požega för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Maki Taxi Požega handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Maki Taxi Požega, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Maki Taxi Požega

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Pozega

Maki Taxi Požegas taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Maki Taxi Požega?
Maki Taxi Požega erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Serbia, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Maki Taxi Požega?
Maki Taxi Požega har betyget 4.6 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Maki Taxi Požega?
Adressen till Maki Taxi Požega är Ratarska 17, Požega 31210, Serbia.
Hur kan man kontakta Maki Taxi Požega?
Kontakta Maki Taxi Požega genom att klicka på "boka nu" här
Kan Maki Taxi Požega hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Maki Taxi Požega erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Maki Taxi Požega💬📞 +381 64 9689445