Är detta ditt taxibolag?

Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.

Gör anspråk - gratis →

Taxi Minh Hoàng 24/24

5 (2) Bac Giang
English

Taxi Minh Hoàng 24/24 är ett taxibolag med betyget 5 stjärnor. Kontakta Taxi Minh Hoàng 24/24 och boka din resa idag!

Taxi driver
Kontakta Förare
Taxi Minh Hoàng 24/24
41B Ngõ 20 Nguyễn Khắc Nhu, Phường Trần Nguyên Hã, Bắc Giang, Vietnam
5
(2)

Uppskatta taxipris från Bac Giang

Bac Giang
Beräkna pris

Serviceområde - Bac Giang

BokningssystemTa emot bokningar onlineLåt resenärer boka en resa direkt från din sida och hantera alla förfrågningar i en inkorg.Se bokningssystemet →
Taxi Minh Hoàng 24/24 Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Minh Hoàng 24/24, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Minh Hoàng 24/24 för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Minh Hoàng 24/24 handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Minh Hoàng 24/24, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden

Dela din upplevelse med Taxi Minh Hoàng 24/24

Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!

Andra taxibolag i Bac Giang

Taxi Minh Hoàng 24/24s taxitjänster - FAQ

Vilka tjänster erbjuder Taxi Minh Hoàng 24/24?
Taxi Minh Hoàng 24/24 erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Vietnam, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Minh Hoàng 24/24?
Taxi Minh Hoàng 24/24 har betyget 5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Minh Hoàng 24/24?
Adressen till Taxi Minh Hoàng 24/24 är 41B Ngõ 20 Nguyễn Khắc Nhu, Phường Trần Nguyên Hã, Bắc Giang, Vietnam.
Hur kan man kontakta Taxi Minh Hoàng 24/24?
Kontakta Taxi Minh Hoàng 24/24 genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Minh Hoàng 24/24 hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Minh Hoàng 24/24 erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 790+ personer har sökt taxi i Vietnam - se till att de hittar dig.

Är du taxiförare?

Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Minh Hoàng 24/24