Taxi Hoàn Sơn är ett taxibolag med betyget 4.5 stjärnor. Kontakta Taxi Hoàn Sơn och boka din resa idag!
Är detta ditt taxibolag?
Gör anspråk på sidan gratis: fler bokningar, lägg till foton, tjänster och priser och håll uppgifterna uppdaterade.
Taxi Hoàn Sơn
English
Kontakta Förare
Taxi Hoàn Sơn
4X5R+PRM, Hoàn Sơn, Tiên Du, Bắc Ninh, Vietnam
Uppskatta taxipris från Bac Ninh
Serviceområde - Bac Ninh
Taxi Hoàn Sơn Erbjudande
Standard Taxitjänst
Upplev staden med Taxi Hoàn Sơn, vilket garanterar pålitliga och effektiva resor inom och runt staden
Flygplatstransfer
Välj Taxi Hoàn Sơn för dedikerade flygplatstransfer, vilket säkerställer en smidig övergång till och från flygplatsen
Leveranstjänst
Taxi Hoàn Sơn handlar inte bara om människor; Dina paket och dokument kan enkelt nå sin destination.
Schemalagda Resor
Boka din resa i förväg med Taxi Hoàn Sơn, vilket garanterar punktlighet för dina viktiga åtaganden
Dela din upplevelse med Taxi Hoàn Sơn
Hjälp andra resenärer genom att dela din upplevelse. Din feedback är värdefull!
Andra taxibolag i Bac Ninh
Taxi Hoàn Sơns taxitjänster - FAQ
Vilka tjänster erbjuder Taxi Hoàn Sơn?
Taxi Hoàn Sơn erbjuder en rad tjänster inklusive Standard Taxitjänst för pålitliga och effektiva resor inom och runt Vietnam, Flygplatstransfer för smidiga övergångar till och från flygplatsen och Schemalagda Resor för att garantera punktlighet för viktiga åtaganden.
Vad är det genomsnittliga kundbetyget för Taxi Hoàn Sơn?
Taxi Hoàn Sơn har betyget 4.5 stjärnor, vilket indikerar en hoog nivå av kundnöjdhet.
Var ligger Taxi Hoàn Sơn?
Adressen till Taxi Hoàn Sơn är 4X5R+PRM, Hoàn Sơn, Tiên Du, Bắc Ninh, Vietnam.
Hur kan man kontakta Taxi Hoàn Sơn?
Kontakta Taxi Hoàn Sơn genom att klicka på "boka nu" här
Kan Taxi Hoàn Sơn hjälpa till med flygplatstransfer?
Ja, Taxi Hoàn Sơn erbjuder dedikerade tjänster för flygplatstransfer.
📈 790+ personer har sökt taxi i Vietnam - se till att de hittar dig.
Är du taxiförare?
Bli presenterad på Taxipris.com
Taxi Hoàn Sơn